"Aynı çatı altında 8 farklı ürün"
Siparişleriniz için:

0216 645 6363

Pirintaş Ücretsiz Kargo Hizmeti

Hakkımızda

Çözümsüz problem yoktur, önemli olan en doğru çözümü üretmektir.

1984’de başlayan yolculuğumuzu müşteri ve çalışanlarımızla dost, teknolojik gelişmelere ve çevreye duyarlı bir çalışma anlayışı ile sürdürüyoruz.
Kaliteli üretimin temelini oluşturan ve matbaa sektörünün vazgeçilmez unsuru olan iletişimi, müşteri temsilcilerinin her aşamada etkin katılımı ve tüm birimlerin koordinasyonu ile sağlıyoruz. Kalite, bizler için doğru iletişim, katılımcı yönetim ve çevreye duyarlı üretim demektir.
Geçmişten gelen tecrübemiz ve kalıcı ilişkilerimiz ile sektörün gerektirdiği çözümleri doğru zamanda alternatifleri ile üretiyor ve siparişin alınmasından grafik çözümlemelere, üretimden sevkiyata kadar müşteri taleplerine yönelik tam hizmet sunuyoruz.
Müşterilerimizin talep ve ihtiyaçlarını düşünerek, problemler sorun haline gelmeden doğru çözümleri üretiyoruz.
Resmi evraklarla başlayan üretimimiz, Pirintaş’ın 30. yıl dönümüne yaklaştığımız şu günlerde, kartvizitten, broşüre kadar markanız için kağıda dair her türlü ihtiyaçlarınızın çözümüyle devam ediyor.
3 farklı bölümde, 8 farklı ürün grubunda basılı işi, kaliteli üretim ve hizmetten ödün vermeyerek, deneyim ve teknolojiyi birleştirerek, her geçen gün daha da iyisini hedefleyerek gerçekleştiriyoruz.
Hızlı çözümü ve yüksek kaliteyi arıyorsanız, sizi de Pirintaş ailesine bekliyoruz.