"Aynı çatı altında 8 farklı ürün"
Siparişleriniz için:

90 216 645 63 63

Pirintaş Ücretsiz Kargo Hizmeti

Ürünler

Hızlı Sipariş

Pirintaş Sipariş0216 645 63 63
İletişim Formu

Ürün Kataloğu

Pirintaş E-KatalogPirintaş Ürün Kataloğu

Ücretsiz Kargo

Pirintaş Ücretsiz KargoTüm Siparişlerde

Ofset Baskı

Pirintaş Ofset BaskıFirmanızın tanıtım ve reklamlarında kullanacağınız tüm basılı ürünlerden, dergi, bülten, kitap gibi yayınlara ve her türlü basılı promosyon malzemesine uzanan geniş ürün yelpazesinde planlama, teknik danışmanlık ve grafik destek sağlıyor; basım ve dağıtım ihtiyaçlarınızı size özel entegre çözümlerle karşılıyoruz. Kurumsal kaynak planlama sistemi olan SAP ile iş süreçlerinde tam entegrasyon sağlıyoruz.

  • Üretim sürecini tasarım, dijital prova, CTP, baskı ve baskı sonrası makinelerinin entegrasyonu ile kontrol altında tutuyoruz.
  • Çok renkli ofset baskı makinelerinden değişken barkod baskısı yapabilen dijital baskı makinelerine kadar pek çok farklı teknolojide baskı olanakları sunuyoruz.
  • Kırım ve kesim makinelerinden tam otomatik kapak takma hatlarına, laminasyon makinelerinden kutu kesim ve yapıştırma makinelerine uzanan geniş bir baskı sonrası üretim parkına sahibiz.
  • Tüm renklerin gerçek değerlerinde basılmasını sağlayan İmaj/Renk Kontrol Sistemi ile baskı standardı sağlıyoruz. • Yüksek tirajlı üretimlerde, müşteri beklentisine yönelik özel hammadde ithalatı yapıyoruz.
  • Yapışkanlı not kağıtlarını, kişiye, kuruma ve konuya özel olarak, pastel, neon, floresan serilerindeki geniş renk yelpazesinde, su bazlı yapışkan kullanarak ve uluslararası standartlarda üretiyoruz.
  • Promosyon ürünlerinde trigromi baskı yapıyor ve tasarım ekibimiz tarafından ihtiyacınıza uygun özel çözümler sunuyoruz.


Ürün Çeşitlerimiz

Katalog, Broşür, Insert, Föy, Spiralli Ürünler, Dergi, Afiş ve İşinizin özelliğine göre belirleyeceğiniz, sizi tanıtan brosür, katalog, föyler. Dilediğiniz sayfa sayısında, kalın ince, büyük, küçük, amerikan cilt, teldikiş istediğiniz özelliklerde, kağıt gramaj yada karar veremediğiniz diğer seçeneklerle, sizi tanıtan, firmanıza yaraşır çalışmalar.
Firmanızın marka imajını güçlendirmek, yıllarboyu markayı hatırlanır kılabilmek için yaptırmak istediğiniz ajanda, takvim, poşet ve notluk, Zaman sizin için önemliyse 3 aylık, aylık ya da haftalık dergileriniz, 70 x 100 - 50 x 70 - 35 x 50 ya da tercih ettiğiniz herhangi bir ebatta afişler, bilboardlar